• TeamWork Yönetim Yazılımları
  • TeamWork Hukuk Yazılımları
  • TeamWork Yönetim Yazılımları
  • TeamWork Hukuk Yazılımları
HUKUK
MÜŞTERİ YORUMLARI
"Sizlerin eseri olan programı kullanıyorum ve programdan elde ettiğimiz faydayı gördükçe bu programın arkasındaki zekanın ve emeğin sahibi olan sizlere böyle güzel bir programı Türk Hukuk Camiasına kazandırdığınız için minnettarız ve her geçen gün daha da minnettar oluyoruz. "
Av. Bayram Özcan
1 Yıl Farklı bir Yazılım Kullanan ve sonra yeniden TeamWork'a dönen bir Hukuk Bürosunun yorumu:

* 1 sene kadar farklı bir program kullanınca TeamWork'un değerini anladık.

* Başka program kullanınca TeamWork'un altyapısının ne kadar kuvvetli olduğunu, durduk yerde, kilitlenmeler, hata mesajları vermediğini gördük.

* Karşılaşılan problemlerde destek elemanlarının bilgili olması çok önemli. Başka yazılımları kullanırken bundan çok çektik.

* TeamWork tamamen bütünlük içerisinde bir program.  İnce elenip sık dokunarak yazılmış. Emsalleri kopuk, kopuk ve eksik.
Av. Kadir Kurtuluş
"Teamwork'e ve ekibine öncelikle çok teşekkür ederiz. Teamwork'den önce duruşmalarımızı avukatların ajandalarından takip ediyorduk arada kaçırdığımız duruşmalar oluyordu, sayenizde artık duruşmalarımızı haftalık yada aylık çıktısını alıp rahatlıkla takip edebiliyoruz. 

Yasalarla ilgili yapılan düzenlemelerde ekibinizin hızlı güncelleme yapması sayesinde sürekli güncel bir yazılımımız oldu."
Av. Hakkı YANAÇ
"Uzun zamandan bu yana amatörce de olsa bilgisayar programlarıyla ilgilenen ve hemen hemen mevcut tüm programları incelemiş biri olarak, TeamWork Hukuk Programının esnek yapısını,  kullanıcıyı kendisine uyduran değil, kendisini kullanıcının tasarımı ve isteklerine uyduran yapısını çok beğendim.

Başlangıçta ben ve diğer çalışma arkadaşlarımız özellikle arabirimine alışık olmadığımız için biraz zorlandık. Ancak bu durumu düzenli ve kısa aralıklarla yaptığımız ofisteki eğitimlerle aştık. Tabi aradığımız zaman bize sabırla ve özveriyle destek veren yardım masasına da teşekkür ediyorum.

Ayrıca yakın zamanda “TeamWork Avukat CRM” modülünü alınca, tek eksiğimiz olan “bir işi almadan önceki” süreçle ilgili sistem sorunumuzu da çözdük. Teamwork Hukuk Yazılımını, özellikle kendi sistemini, kendi ihtiyaçlarına göre tasarlamak isteyen ve hukuk programının sadece icra takip yazılımdan ibaret olmadığının bilincinde olan meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.” 

Av. Mehmet TAKIM
"Teamwork programını alanında en üst düzey program diye aldık ve de kullanıyor olmaktan memnunuz. Sıkıntımız olduğu zaman ve programda bir eksiklik gördüğümüzde sizleri arayıp bunun giderilmesini istiyoruz. Siz de yardımcı oluyorsunuz. Tüm ekibim adına sizlere müteşekkirim."
Av. Osman Aksu
"TeamWork Hukuk Paketi'nin üstüne başka bir program tanımıyoruz."
CPCY Hukuk Bürosu
Adres
Ayazmadere Caddesi No:12 Fulya 34349 Beşiktaş İstanbul
Gayrettepe İstanbul

  • TeamWork Yönetim Yazılımları
  • TeamWork Hukuk Yazılımları
  • TeamWork Yönetim Yazılımları
  • TeamWork Hukuk Yazılımları
Bize Ulaşın
(212) 275 12 95
(212) 356 83 16
info@teamwork.com.tr
Sizi Arayalım