Başa Dön
 

Hakkımızda

 > İletişim > Hakkımızda

Hakkımızda


Bilgi teknolojileri sektörünün en deneyimli kuruluşlarından birisi olan İstanbul Pazarlama A.Ş., 1983 yılından beri müşterilerinin bilgi teknolojilerinde ihtiyaç duydukları donanım ve yazılım çözümlerini ve hizmetleri sağlıyor.

Anahtar teslimi proje anlayışı ile sistem entegrasyon projeleri, donanım ve yazılım satışı, kurulum, sistem desteği, lisanslama, bakım hizmetleri, bulut çözümleri, yönetim yazılımları, özel yazılım geliştirme, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

IBM Platinum Çözüm Ortağı olarak IBM Power Sunucu, IBM Storage, IBM Cloud, IBM Yazılım ürünleri ve Cisco Premier Çözüm Ortağı olarak Cisco sunucuları ve ağ ürünleri ile ilgili sistem entegrasyon projeleri gerçekleştiriyoruz.

Bunlara ek olarak Lenovo, Microsoft, VMware, Citrix, Red Hat, Suse, CheckPoint, TrendMicro vb. birçok teknoloji firmasının ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz.

IBM AIX ve Linux işletim sistemleri, Sanallaştırma & Konsolidasyon, Güvenlik, Yedekleme, Replikasyon ve Tekilleştirme, Kümeleme (Cluster), IP Telefon ve IP Kamera, Video Konferans alanlarında deneyimli kadrolarımızla çözümler gerçekleştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz TeamWork Yönetim Yazılımları ve Hukuk Yazılımları ile müşterilerimizin tüm işlemlerini kağıtsız ofis ortamında takip ederek verimli çalışmalarına ve kurumsallaşmalarına katkı sağlıyoruz.

İstanbul Pazarlama ailesi olarak sahip olduğumuz 37 yıllık tecrübe ve uzmanlığı, siz müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.